VÝŽIVA PRO SPORT

KALENDÁŘ

červen 2024
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jana

I když jsem nikdy neřešila razantní problém s nadváhou, nebyla jsem tak úplně spokojená a navíc jsem po prodělané vážné nemoci trpěla chronickou únavou a celkovým oslabením organismu. Jelikož jsem ale od malička sportovala, věnovala jsem se sportu i nadále a také po narození mého syna jsem se snažila opět dostat do kondice. Přece jen mi už ale po porodu zůstaly nějaké centimetry navíc a po téměř dvouletém kojení jsem cítila velký nedostatek energie. Od kamarádky, se kterou jsme se znaly z kurzů salsy, jsem se dozvěděla o možnosti si velmi efektivně a přitom přirozeným způsobem tyto problémy eliminovat. Jelikož se od 16 let kvůli již zmíněnému zdravotnímu problému stravuji relativně zdravě a přírodním vědám naprosto důvěřuji, neměla jsem sebemenší důvod vyčkávat. Navíc jsem byla pod neustálým dohledem mé poradkyně, která mě i na dálku pomáhala a podporovala v této věci.

Již po prvním týdnu jsem neuvěřitelně ožila a z těla vyhnala prvních 500 g. Po necelých dvou měsících jsem měla po krevních testech viditelné výsledky ve snížení cholesterolu, se kterým se bojovala už od svých 16. Po 6 měsících regenerace se projevilo ještě další zlepšení a to mi dodalo naprostou důvěru ve vše , co pro sebe dělám. Navíc jsem si díky této přírodní cestě vytvarovala postavu a nosím jeany, které jsem si nemohla dovolit ani v 18 letech. Je mi dnes 35 a vypadám a cítím se opravdu mladě, dokazuje to i můj metabolický věk 19.

 

 

Věra

 

O možnosti regenerace a zdravého hubnutí jsem se  dozvěděla od své dcery, která již několik měsíců 

jeden z programů regenerace kvůli vylepšení zdraví a zvýšení  energie používala. Byla nadšená a plná energie a také si začala pěkně tvarovat postavu po těhotenství a dlouhém kojení. Jelikož u mě to byla už delší dobu nutnost a nadbytečná kila mi ubírala na kondici i sebevědomí,  rozhodla jsem se zahájit „kůru“ také. Jelikož se tělo opravdu začalo čistit, každý týden jsem byla o něco lehčí a také centimetry začaly pomalu ubývat. Hlavní byl ale pozitivní přínos v tom, že jsem se celkově začala cítit vitálněji a mohla si začít užívat procházek, práce na zahrádce a také svých vnoučátek a ne stále myslet na to, že se zadýchávám a cítím tlak v oblasti břicha, kdykoliv se chci ohnout. Po půl roce jsem měla 12 kg dole a nyní po roce mám další viditelné výsledky. Nejen že se cítím skvěle, ale i okolí nemůže uvěřit, že jsem babička na důchodě. Jsem moc ráda, že jsem se do toho pustila, protože to opravdu stojí za to, protože můžu zase aktivně jezdit na kole a zvládat fyzicky náročnější aktivity.